הכנה לראיונות עבודה, מכרזים ומכוני הערכה

מתכננים שינוי בקריירה? מתמודדים על תפקיד חדש או במכרז? אתם צודקים, התחום הזה לא מפסיק להשתנות והדרישות רק הולכות ועולות.
בשוק התעסוקה התחרותי, יש משמעות עצומה להכנה נכונה לקראת ראיונות עבודה, מכוני הערכה והתמודדות במכרזים. למרבה הצער, הכישורים, הניסיון והיכולות המקצועיות יקחו את המועמד רק חלק מהדרך ולא יכולים להבטיח קבלה לתפקיד הנחשק.
כדי להתברג בתפקיד אליו אתם שואפים, צריך לבלוט, צריך להרשים, צריך לדעת מה לענות ומתי, להבין מה המראיינים מצפים לשמוע ומה הבוחנים רוצים לראות, להוציא מעצמכם את המיטב ולהבליט את החוזקות כמועמדים, על מנת להוביל את הרשימה ולגבור על מתחריכם לתפקיד.

אימון הכנה לראיונות עבודה, מכרזים ומכוני הערכה

אימון ממוקד יסייע לכם להגיע מפוקסים, מוכנים ולמקסם את היכולות האינדיבידואליות אל מול כל תפקיד או מכרז שעל הפרק.
  • מיקוד בחוזקות האישיות לתפקיד
  • פיתוח הביטחון ותחושת המסוגלות
  • הכנה לראיונות, למבחנים ולהתמודדות על התפקיד
  • סימולציות מעשיות
  • הותרת הרושם הנכון
  • הבנה עמוקה של תהליך הגיוס וידיעה כיצד לספק את הסחורה בכל שלב
למעלה מ-16 שנות ניסיון בגיוס והיכרות עמוקה עם מכוני ההערכה ודרישות המכרזים
 
כמי שבמשך שנים מייצגת גם את "הצד השני", אני יודעת בדיוק מה המראיינים שלכם רוצים לשמוע בשלבים השונים בראיונות עבודה, מה הם בודקים, איך ממיינים אתכם מכוני ההערכה ואיך גוברים הסיכויים שלכם לעבור מכרז.
 
יש לי את המידע הפנימי שיעזור לכם להתכונן בצורה הטובה ביותר ולבוא עם התשובות הנכונות שיציבו אתכם כמועמדים בולטים ומובילים בתהליך.
 
כמאמנת, אני יודעת לעזור לכם להתגבר על חסמים, לסייע לכם להביא את המיטב שבכם אל הראיון ולגשת למיונים ממקום של הצלחה. כך שתוכלו לבלוט בדרככם הייחודית ולהביא את יתרונותיכם האינדיבידואליים לכל תפקיד שבו תבחרו.

אל תשאירו את התפקיד הבא שלכם ליד המקרה. אני כאן כדי ללוות אתכם כל הדרך עד אליו.

אומרים עלינו

הסדנה עם ירדן הייתה מדהימה. הרגשתי שאנחנו כמנחים פעילים בקווים מקבלים כלים חשובים ויצירתיים הדרושים לעבודה שלנו עם אנשים .כמו כן ברמה האישית הסדנה תרמה ערכים מוספים: היא גילתה לי איזה סוג של אדם אני, מה מניע אותי או את האחר . כיצד אני חושבת,פותרת בעיה / מכשול / חסם.