מתאמנים מהמגזר העסקי מספרים

בקרב הלקוחות של ירדן שחר :חברות וארגונים ממגוון רחב של ענפים ומגזרים במשק, לצד מתאמנים פרטיים. 
האימון היה מראה לחוזקות ולערכים הבסיסיים שלי, מראה לאישיות שלי. הבנתי שאצליח לעשות כל מה שחשוב לי באמת. 
מנהלת בכירה במוסד פיננסי
 


תהליך האימון אפשר לי להתרומם והחזיר לי את תחושת הביטחון והערכה העצמית. חזרתי  לפעילות אינטנסיבית ואפקטיבית וזכיתי לקבל הכרה בינלאומית ויוקרתית. 
פעילה חברתית לקידום שיתופי פעולה למען יחסי גומלין בינלאומיים
 


כמנהלת בתפקיד אינטנסיבי עסקי בתחילת דרכה ציפיתי לקבל כלים להתנהלות בסביבה תחרותית. עם סיום התהליך, הפכתי להיות מנהלת בוגרת, מקצועית, מוערכת מאוד ועצמאית הן בקבלת החלטות והן בהתנהלות. 
מנהלת דסק עסקי מוסד פיננסי ארצי 
 


למדתי שלא הכול מושלם ואפשרתי לעצמי לקבל את עצמי כפי שאני, להיות מודעת ליכולות שלי ואפילו להעז לשנות. הבנתי ששאפתנות ותחרותיות אינן מילים גסות ואני אפילו מצליחה ליהנות מזה
מנהלת יחידה לוגיסטית בשירות הביטחוני 
 


תהליך האימון היה משמעותי עבורי , ממוקד ומערר מוטיבציה . מצאתי עבודה חדשה ויש לי חזון.... הדיוק והשיקוף, גם במקומות הקשים, אפשרו לי להיות מאותגרת ופרו אקטיבית. כבר היום אני נמצאת במציאות מבטיחה, טובה יותר, מספקת ומאתגרת.
מנהלת פיתוח טכנולוגיה ממוחשבת בחברת תעופה
 


חוויה מרתקת... הזדמנות מצוינת להיפטר מהרגלים וקיבעונות, להיפתח ולחולל שינוי בעצמי. "נפלו לי הרבה אסימונים" ואני בטוחה ומאמינה בדרכי להתנהלות מקצועית שונה ומאתגרת.
התנהלות המפגשים הייתה הגיונית ובנויה בצורה מושכלת שאפשרה לי להתקדם בביטחון אל עבר המטרה. החכמתי, הועצמתי ונתרמתי רבות.
י. יועצת פיננסית ומנהלת מרכז למידה
 אני שמח שהכרתי אותך, את יכולתך להיות שותפה אמיתית, ל"זרום" איתי לאורך התהליך ולא לקבוע אג'נדה. את מקצוענית אמיתית. המשימתיות שלך, הנחישות שלך, ההתנהלות והיכולת שלך ל"דייק אותי" תרמו להשגת המטרות שהצבתי ויתרמו רבות להצלחה שלי בעתיד.  
מנכ"ל חברה לניהול פרויקטים
 


האימון היה בשבילי מאתגר, ממלא באנרגיות חיוביות ותובנות. יצאתי מחוזקת, מכוונת מטרה וחדורת מוטיבציה ואמונה בעצמי ובדרך. תודה על היותך אסרטיבית ועניינית מה שאפשר לי להיות ממוקדת ולהתחייב לעשייה.
תודה רבה על הכול. עו"ד רחל
 


העובדה שתמיד ראית את התמונה הרחבה, וזכרת את הדברים עליהם שוחחנו במפגשים קודמים חזקה את האמונה שלי במקצועיות שלך. תודה רבה ירדן!
מנהל פרויקט לפיתוח טכנולוגיה רפואית בחברה בינלאומית 
 עזרת לי להרים את הראש ולהביט לעבר העתיד בחיוך ואופטימיות... רוצה לומר הלך תודה. שאבתי המון, הפרית אותי ועכשיו נותר לי לפרוח וללבלב.(מ)

ירדן, את מאמנת מקצועית, אכפתית, ממוקדת, ידעת לתת מענה ולתמוך גם בנושאים ש"צצו" והטרידו תוך כדי התהליך. ליווית לאורך כל הדרך. יש לי מטרה ברורה בקריירה החדשה ותכנית פעולה להשגתה. תודה רבה.
ת. מנהלת בכירה במערכת החינוך הארצית
 

 

אומרים עלינו

הסדנה עם ירדן הייתה מדהימה. הרגשתי שאנחנו כמנחים פעילים בקווים מקבלים כלים חשובים ויצירתיים הדרושים לעבודה שלנו עם אנשים .כמו כן ברמה האישית הסדנה תרמה ערכים מוספים: היא גילתה לי איזה סוג של אדם אני, מה מניע אותי או את האחר . כיצד אני חושבת,פותרת בעיה / מכשול / חסם.